Aktualitet
  12 mins ago

  Pogradec: Besimtarët Myslimanë festojnë Fitër Bajramin!

  Pas muajit të Ramazanit, muaj ku ndërlidhen përkushtimi e sakrifica, besimtarët myslimanë festojnë ditën e…
  Aktualitet
  14 mins ago

  Pogradec/ 68 fëmijë të prekur me Covid-19

  Që nga fillimi i pandemisë e deri më sot Njësia Vendore e Kujdesit Shëndetësor Pogradec,…
  lajme
  21 mins ago

  Sport/ Skënderbeu në mbijetesë

  Sfida e zhvilluar në Laç ajo mes kurbinasve e korcareve vlente për javën e 33…
  Kulture/Art
  24 mins ago

  Biblioteka “Th. Mitko” në version online

  Biblioteka Publike “Thimi Mitko” do të ofrojë për të gjithë akademikët, studiuesit por edhe studentët…
  Aktualitet
  35 mins ago

  Besimtarët Myslimanë në Korçë falin Fitër Bajramin!

  Është falur këtë të Enjte në mengjes në xhaminë Iljaz Bej Mirahori ne Korçë Fitër…
  Aktualitet
  41 mins ago

  Informacione nga dy pikat e kalimit kufitar, Qaf-Thanë dhe Kapshticë

  Vijon të jetë i lartë numri i hyrje-daljeve në pikën e kalimit kufitar të Qafë…
  Aktualitet
  43 mins ago

  Korçë/ Vihen në pranga dy shtetas, shpallet në kërkim një tjetër

  Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme në kuadër të operacionit policor “Perimetri”. U kapën duke transportuar kundrejt…
  Aktualitet
  24 hours ago

  Devoll/ Lëkundjet e forta të tërmetit lenë banorët jashtë shtëpisë

  Lekundjet e termetit te nje nate me pare me epiqendër ne Kostur ne Greqi u…
  Aktualitet
  24 hours ago

  Kopshtet komunitare mbillen me produkte bio

  Për të dytin vit rradhazi kopshtet komunitare tek Parku Japonez në Korçë do të mbillen…
  lajme
  24 hours ago

  Informacione nga Skënderbeu

  Skënderbeu është në garë për të shpëtuar sezonin në Superligë. Katër ndeshje nga fundi I…

  Programi TV

  sot7
  • sot7

  No matching records found

  Back to top button
  error: Content is protected !!