Aktualitet
  14 seconds ago

  Pogradec/ Aksident, drejtuesja e automjetit e dehur

  Një aksident është shënuar mbrëmë në rrugën “Unazë” të qytetit të Pogradecit. Shtetësja me inicialet…
  lajme
  2 days ago

  Pogradec/ Futbollistët 13 vjeçarë shpallen kampionë

  Futbollistët 13 vjeçarë të Pogradecit me trajner Erion Krekën shpallen kampionë të qarkut të Korccës.…
  Aktualitet
  2 days ago

  Korçë/ Sherr masiv pasditen e sotme tek pazari i vjetër

  Nje sherr masiv pasditen e sotme ne nje nga lokalet e pazarit te vjeter ne…
  Aktualitet
  2 days ago

  Përfundon procesi mësimor i ciklit 9 – vjeçar!

  Cikli 9-vjeçar ka përfunduar procesin mësimor më 8 qershor 2021. Nxënësit e klasave të nënta…
  Aktualitet
  2 days ago

  Korçë/ Shiu sjell probleme me energjinë elektrike

  Reshjet e shumta të shiut shoqëruar me stuhi në juglindje të vendit krahas probleme të…
  Aktualitet
  2 days ago

  Emri/ Pasaportë e falsifikuar, arrestohet 45 – vjeçari!

  Paraqiti pasaportë të dyshuar si të falsifikuar në kufi, arrestohet në flagrancë 45-vjeçari me precedent…
  lajme
  2 days ago

  Futboll/ Spanja do të privatizojë Liqenorët

  Pogradeci prej disa sezonesh po bën garë të mirë në Kaegorinë e Parë, pa ia…
  Aktualitet
  3 days ago

  Video/ Pogradec kapet një shtetase duke transportuar emigrantë

  Pogradec : Aksion blic i Drejtorisë Vendore te Kufirit dhe Forcave “Shqiponja”. Kapet një shtetase…
  Aktualitet
  3 days ago

  Pogradec/ Helmohet një 44 vjeçar

  Mbasditen e së mërkurës në Spitalin Bashkiak të Pogradecit shtetasi D. Ç nga Velçani është…
  Aktualitet
  3 days ago

  Pogradec/ Rrugët e amortizuara, burim aksidentesh

  Nuk mund të themi se problemi i infrastrukturës së qytetit të Pogradecit ka përfunduar. Rruga…

  Programi TV

  sot7
  • sot7

  No matching records found

  Back to top button
  error: Content is protected !!