Show-Biz

Rihanna publikon këngën e re pas 3 vitesh, por fansat mbeten të zhgënjyer.

Fansave të Rihannës iu desh të prisnin 3 vjet për të dëgjuar muzikë të re nga ylli i pop-it. Këngëtarja në bashkëpunim me reperin PartyNextDoor sollën këngën “Believe it”.

Në këngën e cila nuk është e publikuar me videoklip, por vetëm në versionin audio, Rihanna këndon shumë pak dhe ky fakt i ka zhgënjyer së tepërmi fansat.

Rihanna bashkëpunoi më parë me PartyNextDoor në hitin e saj “Work”, në të cilën ai ishte bashkë-autor i këngës.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
error: Content is protected !!