lajme

Pogradec/ Gjendet një trup i pajetë tek “Okatpodi”

Është gjetur i pajetë mëngjesin e kësaj të mërkure shtetasi me iniciale Sh.V 38 vjec banues në Pogradec, trupi i pajetë është gjendur në lagjen numër 3, pranë vendit të quajtur Oktapodi, një vend i cili prej kohësh njihet si vendi që përdoret nga përdoruesit e lëndëve narkotike.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia si dhe ambulanca e cila ka marrë trupin e pajetë për ta dërguar drejt morgut të Pogradecit.

Viktima njihej si përdorues i lëndëve narkotike si dhe për një jetë të ç’rregulltë, e cila bëri që 38 vjeçari të përfundonte deri në humbje të jetës.
Policia po heton për të zbardhur më shumë rreth kësaj ngjarje.
.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
error: Content is protected !!