lajmeSport

Ditën e shtunë në stadiumin “Gjorgji Kyçyku”në orën 14:00 do të luhet ndeshja Pogradeci-Egnatia

Ditën e shtunë në stadiumin “Gjorgji Kyçyku”në orën 14:00  do të luhet ndeshja për Kampionat mes Liqenorëve dhe ekipit Egnatia, një ndeshje e cila për Liqenorët do të luhet në shtëpinë e tyre, por s’mund të themi se është e lehtë.

Ardjan Abazaj Trajneri i skuadrës Liqenore pohon se ekpi i tij është i mirëorganizuar dhe i përgatitur në çdo aspekt për të luajtur në këtë fazë.

Gjithashtu Abazaj shpreh se në ndeshjen e parë të Kampionatit e cila nuk u luajt në shtëpin e tyre, fatkeqësisht dolën pa asnjë pikë. Në ndeshjen e nesërme lajmi i mirë për Liqenorët është se nuk ka asnjë mungesë, të gjithë do te jenë në fushë për të dhënë maksimumin e tyre dhe për ti dhënë trajnerit të tyre një rezultat pozitiv

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
error: Content is protected !!