Aktualitetlajme

Ndërron jetë aktori Korçar Naum Terova

Ndërron jetë nga Covid 19 aktori dhe regjisori i njohur korçar Naum Tërova. Mësohet se artisti ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme. Ai ishte i shtruar prej disa ditësh gjendje të rëndë në pavionin e pmeumologjisë pranë spitalit Korçë ku trajtohen personat me Covid19.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
error: Content is protected !!