AktualitetlajmePolitika

Pogradec/ Edit Harxhi zhvillon një takim me strukturat e PD!

Ditën e dielë pas takimit të kandidatit për kryetar të PD- së Agron Shehaj edhe zonja Edit Harxhi ka zhvilluar një takim me strukturat e Partisë Demokratike në qytetin e Pogradecit. Ajo ka shpalosur programin e saj gjatë këtij takimi.

I pranishëm në këtë takim ka qënë dhe ish presidenti Bujar Nishani.

Ndërkohë kanditatit tjetër për kryetar Agron Shehaj refuzoj komunikimin me gazetarët.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
error: Content is protected !!