Aktualitetlajme

Korçë/ Sherr masiv pasditen e sotme tek pazari i vjetër

Nje sherr masiv pasditen e sotme ne nje nga lokalet e pazarit te vjeter ne Korce.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme dhe ne konflikt jane perfshire kater persona mes te cileve dhe nje kamarier qe sherbente ne lokalin ku ndodhi sherri. Burime te siguruara thane se cdo gje ka ndodhur per motive banale, por konflikti ka shkuar deri aty sa tre te rinj kane goditur edhe me sende te forta kamarierin duke e lene te lenduar.

I menjehershem ka qene dhe reagimi i policise se Korces qe ka nderhyre duke bere te mundur shoqerimin ne komisariat te personave te perfshire ne konflikt qe per fatin e mire nuk ka pasur pasoja te renda. Gjithashtu policia ka bere te mundur edhe bllokimin e tre te rinjve te cilet mesohet se jane nga qyteti i Maliqit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
error: Content is protected !!