Aktualitetlajme

Video Pogradec/ kapet një furgon me sirianë në rrugën Rinia

Ditën e kësaj të marte në Pogradec në rrugën “Rinia” nga uniformat blu të Pogradecit në një kontroll rutinë ndaluan një furgon me shtetas sirianë.

Njëri nga sirianët u largua nga baxhoja e fuegonit, e më pas edhe pjesa tjetër e tyre arritën të shpëtonin duke shkatërruar derën e furgonit.

Forcat e policisë janë vënë në ndjekje për kapjen dhe arrestimin e këtyre shtetasve të jashtëligjshëm.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
error: Content is protected !!