lajme

Aksident në Pogradec, plagoset një person

Një person ka mbetur i plagosur, si pasojë i një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Zdërvaskë të Pogradecit.

Sipas informacioneve, një makinë ka përplasur një këmbësor. Goditja i ka shkaktuar plagë të shumta personit, i cili është transportuar për në spitalin e Pogradecit.

I plagosuri ndodhet nën kujdesin e mjekëve, por vijon të jetë në gjendje të rëndë për jetën.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanavetë aksidentit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close