Aktualitet
  19 hours ago

  Pogradec/ Shpërndahen çanta shkollore për fëmijët

  Shpërndahen 200 çanta shkollore pranë ambientevë të Këshillit në Bashkinë Pogradec, për fëmijët e Ciklit…
  Aktualitet
  19 hours ago

  Pogradec/ Rruga e tregut industrial e lënë në harresë

  Edhe pse në qytetin e Pogradecit janë bërë investime dhe janë rregulluar rrugë dhe rrugica…
  Aktualitet
  19 hours ago

  Pogradec/ Rriten çmimet e produkteve ushqimore, fuqia blerëse nuk e përballon rritjen e çmimeve!!

  Çmimet e produkteve elementare ushqimore kanë pësuar rritje. Çmimi i vajit, sheqerit miellit produkte elementare…
  Kulture/Art
  19 hours ago

  Check In Fest stacionon në Korçë

  Check in fest është ndalur edhe në Korçë si një ndër 4 stacionet e përzgjedhura…
  Aktualitet
  19 hours ago

  Korçë/ Divorcet drejt uljeve

  Numri i kërkesave drejtuar Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Korçë për zgjidhje martese ka shënuar ulje.…
  Aktualitet
  6 days ago

  Pogradec/ sekuestrohen 38 kg kanabis, arrestohen 2 persona, shpallen 3 në kërkim, procedohet penalisht edhe një femër

  Pogradec Vijon operacioni policor i koduar “Hudënishti”. Operacioni i zhvilluar pas një hetimi 4-mujor, si…
  Aktualitet
  2 weeks ago

  Video Pogradec/ kapet një furgon me sirianë në rrugën Rinia

  Ditën e kësaj të marte në Pogradec në rrugën “Rinia” nga uniformat blu të Pogradecit…
  Aktualitet
  2 weeks ago

  Dyshohet se mund të jetë mbytur një peshkatar, shkak dallgët e forta

  Korçë/Informacion paraprak Më datë 05.09.2021, në orët e para të mëngjesit, jemi njoftuar se në…
  lajme
  3 weeks ago

  Njoftim punësimi pranë Hotel “Drilon”

  Hotel Drilon (ish Voloreka) kërkon të punësojë: Kuzhinier/ e dhe ndihmës kuzhiner/ eBanakier/ eKamarier/ eSanitare…
  lajme
  3 weeks ago

  Njoftim punësimi pranë Taverna “Ndona”

  Taverna Ndona në Pogradec kërkon të punëspojë një zgarist (punëtor zgare)Paga është e kënaqëshme. Të…

  Programi TV

  sot7
  • sot7

  No matching records found

  Back to top button
  error: Content is protected !!